AKTUALNOŚCI FIRMOWE
Co słychać w Agsolu, oraz całej branży paszowej.

Młóto browarniane – popraw mleczność bydła

10

Lipiec

2015

Z przyjemnością informujemy, iż w odpowiedzi na wiele zapytań ofertowych wprowadziliśmy do naszej oferty młóto browarniane. Produkt ten skierowany jest przede wszystkim do hodowców bydła, którym zależy na poprawie wydajność produkcji mlecznej swojej hodowli.

Nasze młóto w odróżnieniu od większości podobnych produktów oferowanych na rynku wyróżnia się najlepszą technologią produkcji gwarantującą aż sześciomiesięczny okres przydatności do użycia. Nasze młóto oprócz suszenia zostało poddane także granulacji dzięki czemu jest bardzo wygodne w stosowaniu i nie przysparza problemów z magazynowaniem. Po dokładną specyfikację zapraszamy na podstronę ofertową gdzie szerzej opisaliśmy nasz nowy produkt.

Z nieopisaną satysfakcją odbieramy, pierwsze bardzo pozytywne opinie od naszych klientów, którzy zdecydowali się na zakup naszego młóta i przekonali się od jego bardzo korzystnym wpływie na mleczność hodowli. Każda z tych opinii to dla nas ogromna radość i motywacja do dalszej pracy. Zachęcamy do zakupu naszego młóta, na pewno będzie to udana inwestycja, która się zwróci.

Zapraszamy do kontaktu!

pasze

Dostawa

Jesteśmy w stanie dostarczyć komponenty paszowe nawet w 24h na terenie całego kraju.

Dostawa

Posiadamy własną flote transportowa, od dłuższego czasu współpracujemy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi, dzięki czemu 90% naszych Klientów otrzymuje zamówiony produkt juz następnego dnia!

Zamów próbkę

Wyślemy do Ciebie próbkę naszych pasz, wystraczy, że wypełnisz formluarz zamówienia.

Zamów
agsol

Zapisz się do naszego Newslettera

WYRÓŻNIENIA

Bezpieczeństwo klienta oraz jakość usług potwierdzają:

  • rzetelna firma
  • diament forbes
  • gazele biznesu
  • haccp