AKTUALNOŚCI FIRMOWE
Co słychać w Agsolu, oraz całej branży paszowej.

Nowa strona internetowa

22

Wrzesień

2014

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym (22.09.2014r.) uruchomiliśmy naszą nową stronę internetową. To kolejny ważny krok w rozwoju naszej firmy. Celem nowej strony internetowej jest precyzyjniejsze  przedstawienie naszej firmy, jej działalności, oraz oferty.

Nowa strona składa się z sześciu podstawowych zakładek:

  1. O nas – w tym miejscu zapoznacie się Państwa  naszą historią, misją, bieżącymi aktulnościami z życia firmy, a także poznacie cechy wyróżniające nas na tle innych firm.
  2. Oferta – to miejsce gdzie obszernie prezentujemy produkty które oferujemy. Każdy produkt opatrzony jest możliwie obszernym opisem, wraz ze zdjęciami.
  3. Samodzielna produkcja pasz- w tym dziale prezentujemy korzyści wynikające z samodzielnej produkcji pasz, oraz zachęcamy Hodowców do rozpoczęcia takowej produkcji we własnym gospodarstwie/firmie.
  4. Zapytanie ofertowe – to miejsce gdzie możesz on-line zapytać  o cenę produktów  z naszej oferty. Wszystko to oczywiście za darmo, bez wychodzenia z domu, bez konieczności wykonywania jakichkolwiek połączeń telefonicznych.
  5. Zamów próbkę – dzięki formularzowi zawartemu na tej podstronie możesz zamówić próbki naszych produktów. Również i w tym przypadku wszystko bez jakichkolwiek opłat.
  6. Kontakt – to miejsce gdzie znajdziesz dane kontaktowe do naszej firmy, wraz z mapą dojazdu, oraz formularzem kontaktowym, dla zwolenników kontaktu mailowego.

Oczywiście nie poprzestajemy na obecnej formie strony, w planach jest już kilka atrakcyjnych dodatków takich przydatne kalkulatory mieszanek paszowych, czy newstletter.

Decydując o wyglądzie naszej nowej strony internetowej kierowaliśmy się przejrzystością prezentowanych na niej informacji, wygodą poruszania się po niej.   Mamy nadzieję, że nasza nowa strona internetowa spodoba się Państwu i z przyjemnością będziecie Państwo na nią wracać. Bardzo chętnie wysłuchamy wszelkich rad i sugestii dotyczących proponowanych zmian i ulepszeń.

Zapraszamy do kontaktu.

 

 

pasze

Dostawa

Jesteśmy w stanie dostarczyć komponenty paszowe nawet w 24h na terenie całego kraju.

Dostawa

Posiadamy własną flote transportowa, od dłuższego czasu współpracujemy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi, dzięki czemu 90% naszych Klientów otrzymuje zamówiony produkt juz następnego dnia!

Zamów próbkę

Wyślemy do Ciebie próbkę naszych pasz, wystraczy, że wypełnisz formluarz zamówienia.

Zamów
agsol

Zapisz się do naszego Newslettera

WYRÓŻNIENIA

Bezpieczeństwo klienta oraz jakość usług potwierdzają:

  • rzetelna firma
  • diament forbes
  • gazele biznesu
  • haccp