AKTUALNOŚCI FIRMOWE
Co słychać w Agsolu, oraz całej branży paszowej.

Olej Sojowy odfiltrowany odgumowany (jakość Hamburg)

03

Marzec

2015

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z dostawcą  najwyższej jakości oleju sojowego odfiltrowanego, oraz odgumowanego. Dostawca ten spełnia wszelkie normy dopuszczające do obrotu tym surowcem, nie tylko do celów paszowych, ale również bardzo restrykcyjne normy pozwalające na butelkowanie oleju do celów spożywczych. Co gwarantuje jego najwyższą jakość.

 

Olej sojowy od naszego dostawcy charakteryzuje się:

  • piękną, naturalną barwą,
  • czystością i klarownością,
  • brakiem osadów i zanieczyszczeń (bardzo dobra filtracja),
  • bardzo dobrymi parametrami.
  • nie jest modyfikowany genetycznie (NON GMO).

 

  Jego jakość  jest uznawana za  taką sama jak olej z Hamburga, który brany jest  za wzór pod tym względem.

 

 

 

W porównaniu z tradycyjnym olejem importowanym z Ukrainy gołym okiem zauważalna jest znaczna różnica w kolorze oraz czystości na korzyść naszego odfiltrowanego oraz odgumowanego oleju. Kolejną istotną różnicą jest brak osadów,  za sprawą znacznie lepszego filtrowania. Przekłada się to również na jego  bardzo dobre parametry.

 

    Dostarczyliśmy już wiele cystern tego surowca i możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić iż jakość jest niezmiennie bardzo dobra, klienci chwalą sobie nie tylko walory estetyczne, ale również jego skuteczność w natłuszczaniu pasz.  Olej Sojowy o którym mowa w aktualności to doskonałe źródło energii w paszach. Wielu klientów ze względu na te walory zadeklarowało chęć zaopatrywania się tylko i wyłącznie w ten olej, co niezmiernie nas cieszy.

 

Wszystkim hodowcom którzy chcieli by naocznie przekonać się o walorach tego  oleju zachęcamy do zamówienia bezpłatnej próbki, którą można uzyskać wypełniając  formularz w zakładce „Zamów Próbki”  znajdującej się w górnym menu strony.

 

Wszystkich zainteresowanych poznaniem cen naszych olejów sojowych zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym, pod poniższymi numerami telefonów:

+48 41 376-52-90

+48 41 376-53-40 

Bądź za pośrednictwem formularza zapytania ofertowego.

 

Naprawdę WARTO!

pasze

Dostawa

Jesteśmy w stanie dostarczyć komponenty paszowe nawet w 24h na terenie całego kraju.

Dostawa

Posiadamy własną flote transportowa, od dłuższego czasu współpracujemy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi, dzięki czemu 90% naszych Klientów otrzymuje zamówiony produkt juz następnego dnia!

Zamów próbkę

Wyślemy do Ciebie próbkę naszych pasz, wystraczy, że wypełnisz formluarz zamówienia.

Zamów
agsol

Zapisz się do naszego Newslettera

WYRÓŻNIENIA

Bezpieczeństwo klienta oraz jakość usług potwierdzają:

  • rzetelna firma
  • diament forbes
  • gazele biznesu
  • haccp