AKTUALNOŚCI FIRMOWE
Co słychać w Agsolu, oraz całej branży paszowej.

Prognoza średnioterminowa cen śruty sojowej 07.11- 14.11/ 2016 r.

07

Listopad

2016

 Tydzień temu, kiedy notowania w dynamiczny sposób przetestowały górne ograniczenia aktualnego kanału spadkowego, zanosiło się na realizację zysków. Okazało się, że doprowadziła ona do 100% zniesienia wzrostów, do których doszło tydzień wcześniej. Na szczęście dla kupujących, silna strefa 295-305 usd, odpowiadająca za szeroką formację ORGR obroniła się, zatem jest to wstępny sygnał na ruch powrotny i rozwinięcie kolejnej fali wzrostowej. Jeżeli wspomniana strefa obroni się w tym tygodniu, ponownie oporem będzie testowane tydzień temu górne ograniczenie aktualnego kanału spadkowego ( okolice ok. 325 usd ). Różnica jest jednak taka, że wspomniana linia trendu może się już nie obronić przed zdecydowanym ruchem kupujących, dążącym do ataku na strefę 345 – 350 usd na CBOT. Tyle technika.

Z czynników fundamentalnych, wynika że farmerzy amerykańscy przyspieszyli zbiory soi za oceanem. Tempo wyprzedza średnią z ostatnich lat. Zebrano ponad 90 % zasiewów, które są rekordowe. 10–tego jest nowy raport USDA i w nim można się spodziewać podniesienia i tak rekordowych plonów. Ale jak zwykle technika z czynnikami fundamentalnymi nie zawsze współgra.

Poniżej zamieszczamy wykres analizy technicznej

soymealweekly

Aktualne prognozy

Uwagi

Powyższy wpis ma charakter prognozy. Rynek może go różnie zweryfikować.

Po aktualne ceny śruty sojowej zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. tel. 41 376 53 40

pasze

Dostawa

Jesteśmy w stanie dostarczyć komponenty paszowe nawet w 24h na terenie całego kraju.

Dostawa

Posiadamy własną flote transportowa, od dłuższego czasu współpracujemy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi, dzięki czemu 90% naszych Klientów otrzymuje zamówiony produkt juz następnego dnia!

Zamów próbkę

Wyślemy do Ciebie próbkę naszych pasz, wystraczy, że wypełnisz formluarz zamówienia.

Zamów
agsol

Zapisz się do naszego Newslettera

WYRÓŻNIENIA

Bezpieczeństwo klienta oraz jakość usług potwierdzają:

  • rzetelna firma
  • diament forbes
  • gazele biznesu
  • haccp