AKTUALNOŚCI FIRMOWE
Co słychać w Agsolu, oraz całej branży paszowej.

Prognoza średnioterminowa notowań śruty sojowej 24 – 30.04.2017

24

Kwiecień

2017

Siła aktualnego kanału spadkowego jest widoczna na pierwszy rzut oka. Wysokie otwarcie w minionym tygodniu zostało wykorzystane do sprzedaży, co podkreśla siłę panującego trendu. Nie mniej podaży nie udało się ponownie doprowadzić do rozbicia (a nawet przetestowania) silnej strefy wsparcia 295,5 – 304 USD. Dlatego kupujący mogą na tej podstawie budować bazę pod wybicie, które wspierane jest wciąż aktualną szeroką formacją pro-wzrostową ORGR. Nie mniej dopóki nie dojdzie do trwałego ruchu powyżej 320USD, obowiązuje nas trend spadkowy i należy być gotowym, na kolejne próby zejścia w rejon 300USD na giełdzie CBOT w Chicago.

Tyle technika, z czynników fundamentalnych, mamy nowy raport USDA w którym prognozy zbioru soi, znów uległy zwiększeniu o ponad 5 mln ton do około 346 mln ton, a więc o 33mln ton więcej niż rok temu. Zapasy też wzrosły o 5,5% do 87,4 mln ton. Światowa produkcja oleistych ma przez to ulec zwiększeniu o 42,2 mln ton do 563,4 mln ton. To nowy rekordowy wynik. Ale czy to przełoży się na ceny śruty sojowej na światowych parkietach? To towar który wyjątkowo upatrzyli sobie spekulanci giełdowi, podobnie jak ziarno kawy.

Poniżej przedstawiamy tabelę analizy technicznej

SOYMEALWeekly

Aktualne prognozy

Uwagi

Powyższy wpis ma charakter prognozy. Rynek może go różnie zweryfikować.

Po aktualne ceny śruty sojowej zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. tel. 41 376 53 40

pasze

Dostawa

Jesteśmy w stanie dostarczyć komponenty paszowe nawet w 24h na terenie całego kraju.

Dostawa

Posiadamy własną flote transportowa, od dłuższego czasu współpracujemy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi, dzięki czemu 90% naszych Klientów otrzymuje zamówiony produkt juz następnego dnia!

Zamów próbkę

Wyślemy do Ciebie próbkę naszych pasz, wystraczy, że wypełnisz formluarz zamówienia.

Zamów
agsol

Zapisz się do naszego Newslettera

WYRÓŻNIENIA

Bezpieczeństwo klienta oraz jakość usług potwierdzają:

  • rzetelna firma
  • diament forbes
  • gazele biznesu
  • haccp