20 lat doświadczenia
Kompleksowa oferta, doradztwo, opieka nad klientem.

O nas

Firma Agsol jest firmą rodzinną działającą na rynku od ponad dwudziestu lat. Nieustannie się rozwijamy, poszerzamy swoją ofertę dostosowując się do potrzeb  naszych klientów.

Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości komponentów do produkcji pasz w atrakcyjnych cenach. Obsługujemy ogromne fermy jak i mniejszych hodowców. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrywaniem ferm drobiu, trzody, oraz bydła.   Naszą ofertą jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby żywieniowe każdego typu hodowli.

W porównaniu do innych  firm wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta, opieka, doradztwo. Te wartości są naszym nadrzędnym celem. Bardzo chętnie dzielimy się z klientami naszym doświadczeniem, doradzamy, zapewniamy opiekę żywieniowca, dajemy możliwość opracowania indywidualnej receptury idealnie dopasowanej do potrzeb hodowli.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, kontaktu przy pomocy dostępnych formularzy, lub telefonicznego. Nasz dział handlowy pozostaje do Państwa usług. Wszystkich chcących lepiej nas poznać z kolei zapraszamy do lektury innych zakładek w dziale o nas.

agsol

Zapisz się do naszego Newslettera

WYRÓŻNIENIA

Bezpieczeństwo klienta oraz jakość usług potwierdzają:

  • rzetelna firma
  • diament forbes
  • gazele biznesu
  • haccp