pasze

Dlaczego warto nam zaufać?
Profesjonaliści w każdym calu

Co nas wyróżnia?

1. Najlepsze ceny

Najlepsze ceny

Dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu w branży, zdobytym kontaktom, kupowaniu towaru bezpośrednio u producentów, jesteśmy w stanie zaproponować najtrakcyjniejsze ceny na rynku. Stale monitorujemy sytuację na giełdzie, nasze doświadczenie pozwala nam przewidywać sytuację na rynku polskim jak i rynkach światowych, dzięki czemu oferujemy naszym klientom konkurencyjne ceny.

Indywidualnie negocjowalne ceny

Każdy klient jest dla nas bardzo ważny, cenimy sobie kontakt z naszymi klientami. Indywdiualne podejście do każdego klienta jest naszą cechą wyróżniającą. Potrafimy docenić stałych klientów, jak i odpowiednio zachęcić nowych odbiorców do współpracy. Nasz dział handlowy bardzo chętnie przedstawi Ci indywidualną ofertę, dostosowaną do Twoich potrzeb, a także służy radą w kwestiach budzących Państwa wątpliwości.

Kompleksowa oferta (wszystkie niezbędne surowce do produkcji pasz)

Nasza oferta zawiera wszelkie niezbędne surowce do produkcji pasz. Regularnie wzbogacamy naszą ofertę o nowe komponenty, aby spełnić oczekiwania również bardzo wymagających klientów. Posiadamy w ofercie także zamienniki, tak aby spełnić potrzeby klientów dla których priorytetem jest cena.

Stała dostępność towaru

Dzieki własnej przestrzeni magazynowej nasze komponenty są nieustannie dostępne.

2. Wysoka jakość

Gwarancja wysokiej jakości

Zaopatrujemy się tylko u starannie dobranych, sprawdzonych dostawców, dzięki czemu możemy zagwaratnować, nieustanną wysoką jakość naszych komponentów. Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne atesty. Zapewniamy też odpowiednie warunki podczas transportu, czyste beczki, oraz przestrzeń ładunkowa w samochodzie.

Stale monitorowana jakość komponentów

Nasze produkty są nieustanie badane przez specjalistyczne laboratorium. Każdy towar przed transportem do naszych klientów jest badany organloeptycznie przez naszych pracowników.

Najlepsi dostawy z kraju i zagranicy

Przywiązujemy ogromną rolę do doboru dostawców. Priorytetem przy ich doborze nie jest dla nas tylko i wyłącznie cena, lecz jakość oferowanych przez nich surowców. Ponad 20 lat doświadczenia w branży pozwoliło nam na wyselekcjonowanie wąskiej grupy dostawców, która gwarantuje stale wysoką jakość dostaw.

3. Dostawa

Dostawa w 24/48h na terenie całego kraju

Posiadamy własną flotę transportową, oraz umowy współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi, dzięki czemy do 90% klientów na terenie calego kraju jesteśmy w stanie dotrzeć nawet w 24 godziny od chwili zamówienia. W pozostałych przypadkach czas ten nie przekracza 48 godzin. Skala na jaką działamy pozwala nam również zaproponować bardzo atrkacyjne ceny dostaw.

Nasz dział logistyki zrobi wszystko aby wspólnie z naszymi klientami ustalić satysfakcjonującyh dla obu stron termin, oraz koszt dostawy.

Dostawa każdej ilości

Żadna ilość zamówionego towaru nie jest dla nas problemem. Obsługujemy wielkie firmy / gospodarstwa jak i niewielkich odbiorców.

Terminowość

Zawsze dostrczamy towar w umówionym terminie.

Własna flota

Posiadamy własną flotę transportową, wraz z działem logistycznym, dzięki czemu nasze dostawy charakteryzuje, terminowość, bezpieczeństwo, pełna transparentność, oraz bezpośredni kontakt z oczekującymi na dostawę.

Możliwość bezpośredniego, indywidualnego kontaktu z naszym działem logistycznym, Informowanie na bieżąco o stanie dostawy

Nasz dział logistyki na bieżąco informuje naszych klientów o postępie dostawy, a także służy pomocą w razie wszelkich wątpliwośći dotyczących tranposrtu naszych produktów.

Zabezpieczony transport, wykwalifikowani kierowcy

Nasi kierowcy posaidają wieloletnie doświadczenie, oraz wszelkie niezbędne uprawnienia dzięki czemu Twój towar dotrze bezpieczenie i o czasie. Dbamy także o zapewnienie odpowiednich warunków takich jak czystość, steryloność przestrzeni ładunkowych dla naszych transportów.

Elastyczność transportu (mozliwość dostawy różnych komponenetów na jednej palecie, bądź samochodzie)

Jesteśmy bardzo elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów również w zakresie transportu i logistyki. Istnieje możliwość zamówienia mnieszej ilości towaru, a także dostarczenia na jednej palecie różnych rodzajów surowcy do produkcji pasz.

4. Fachowe doradztwo i opieka nad klientem

Pomoc w doborze odpowiednich receptur komponentów dla każdego typu produkcji, Indywidualne podejście do klienta

Nasz dział handlowy składa się z wykwalifikowanych pracowników którzy służą fachową radą w doborze najlepszych komponentów dla Twojego typu produkcji. Dla każdego klienta jesteśmy w stanie przygotować indywidualną recpturę spełaniającą specyficzne potrzeby naszego klienta.

Sukces klienta jest naszym sukcesem

W kontakcie z klientem nie myślimy tylko o sobie, a przede wszystkim o naszym kliencie. Sukces naszego klienta jest naszym sukcesem, dlatego robimy wszystko aby osiągnąć wspólny sukces.

Opieka na klientem

Wspieramy naszych klientów naszym ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży. Informujemy o kończących się zasobach u klienta, przedstawiamy najnowszą ofertę, aktualne promocje które mogą go zainteresować. W kontakcie z klientem charakteryzuje nas szczerość, uczciwość, ludzkie podejśćie, a także otwartość na wszelkie propozycje.

agsol

Zapisz się do naszego Newslettera

WYRÓŻNIENIA

Bezpieczeństwo klienta oraz jakość usług potwierdzają:

  • rzetelna firma
  • diament forbes
  • gazele biznesu
  • haccp