Rebranding, czyli nowe logo i hasło firmowe

Zarówno Wy, jak i my nieustannie się rozwijamy, poszerzając ofertę i odpowiadając na potrzeby klientów. Aby podkreślić naszą pozycję i zwiększyć konkurencyjność firmy na rynku, zdecydowaliśmy się na rebranding – zmianę wizualną i odnowienie marki AGSOL. Wraz z profesjonalną agencją opracowaliśmy nowe logo, adekwatne do tego kim jesteśmy i spójne z naszymi wartościami. Część graficzna znaku nawiązuje do natury, czyli aspektu pracy z hodowcami. Kształt oparty na kole przywołuje na myśl skojarzenia związane z biologią i chemią, czyli nauką, podkreślając innowacyjność marki. Znak jest przyjazny i otwarty, tak jak i my!
Idealnym dopełnieniem nowego znaku jest hasło firmowe, które brzmi: „Karmimy Twój sukces”. Hasło akcentuje, jak istotną rolę odgrywają komponenty Agsol i jak wpływają na sukces Waszych hodowli. Bo Wasz sukces, jest naszym sukcesem! Wspólnie rośniemy i osiągamy coraz lepsze wyniki. Nowy znak pojawi się na fakturach, atestach, kopertach i wszystkich innych materiałach firmowych. Po wielu tygodniach prac prezentujemy nową stronę internetową, którą cechuje czytelność i funkcjonalność. Produkty pogrupowaliśmy zgodnie z przeznaczeniem dla poszczególnych grup żywieniowych, a w ich opisach znajdą Państwo charakterystykę, składniki, wartości odżywcze, a także zdjęcia. O nowościach produktowych i ważnych wydarzeniach z życia naszej firmy będziemy Państwa informowali na bieżąco w dziale „Aktualności”. Jeżeli chcą Państwo znać prognozy cenowe – zawsze aktualne znajdziecie w zakładce „Prognozy”. Dla tej grupy naszych Klientów, którzy chcą wzbogacić swoją wiedzę przygotowaliśmy dział „Porady”, który planujemy stale poszerzać.
Mamy nadzieję, że odświeżona strona zapewni wszystkim łatwiejszy dostęp do informacji o oferowanych przez nas produktach oraz ułatwi kontakt z naszą firmą. Strona na bieżąco będzie aktualizowana, a w najbliższym czasie planujemy wprowadzenie serwisu zamowień on-line oraz wielu innych udogodnień.
Szukajcie nas również w mediach społecznościowych!
Jeżeli mają Państwo uwagi dotyczące naszej strony internetowej – podzielcie się z nami swoją opinią!
Zapraszamy do kontaktu!