Dlaczego Agsol?

Najlepsze ceny

Ponad 25-letnie doświadczenie w branży, zdobyte kontakty oraz zakup towaru bezpośrednio u producentów pozwala Nam zaproponować najlepsze ceny na rynku. Naszą cechą wyróżniającą jest indywidualne podejście do każdego Klienta – odpowiadamy na ich potrzeby, doceniamy stałych nabywców, a nowych zachęcamy do podjęcia współpracy. Jesteś zainteresowany ofertą przygotowaną specjalnie dla Twojej hodowli i na Twoją kieszeń? Nasz Dział Handlowy bardzo chętnie ją dla Ciebie przygotuje i rozwieje wszystkie wątpliwości w kwestiach związanych z żywieniem zwierząt. Oferujemy wszystkie niezbędne surowce do produkcji pasz, tak aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Stale wzbogacamy naszą ofertę o nowe komponenty, a własna przestrzeń magazynowa gwarantuje dostępność komponentów.

Wysoka jakość

Wybór naszych produktów to gwarancja wysokiej jakości! Zaopatrujemy się tylko u najlepszych i sprawdzonych dostawców, a wszystkie komponenty posiadają niezbędne atesty. Nasze produkty są badane przez specjalistyczne laboratorium, a każdy towar przed transportem sprawdzany jest organoleptycznie przez pracowników. Priorytetem jest dla nas wybór dostawców, którzy oferują najlepszą jakość produktów. Dotychczasowe doświadczenie pozwoliło Nam wyselekcjonować grupę dostawców, która spełnia nasze oczekiwania i gwarantuje wysoką jakość dostaw.

Dostawa nawet w 24h

Dostawa w 24/48 h na terenie całego kraju? U nas to możliwe! Posiadamy własną flotę transportową oraz umowy współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi, dzięki czemu do 90% Klientów na terenie całego kraju docieramy nawet w 24 godziny od chwili złożenia zamówienia. W pozostałych przypadkach czas ten nie przekracza 48 godzin. Niezależna flota transportowa wraz z działem logistycznym gwarantuje terminowość, bezpieczeństwo, pełną transparentność oraz bezpośredni kontakt z Klientami oczekującymi na dostawę. Żadna ilość zamówionego towaru nie jest dla nas problemem i istnieje możliwosć dostarczenia na jednej palecie różnych rodzajów surowców do produkcji pasz. Obsługujemy wielkie fermy i gospodarstwa, jak i niewielkich odbiorców. Nasz dział logistyki na bieżąco informuje Klientów o postępie dostaw, a także służy pomocą w razie wszelkich wątpliwości dotyczących transportu produktów.

Fachowe doradztwo i opieka nad Klientem

Wykwalifikowani pracownicy i eksperci żywieniowi przygotują indywidualną recepturę dla Twojego typu produkcji, która spełni nawet najbardziej specyficzne potrzeby hodowli.
Dział Handlowy zawsze służy fachową radą w doborze najlepszych komponentów, informuje o kończących się zasobach, przedstawia najnowszą ofertę oraz informuje o aktualnych promocjach. W kontaktach z Klientem jesteśmy nastawieni na uczciwość, szczerość, ludzkie podejście i otwartość na wszelkie propozycje. Sukces naszego Klienta jest naszym sukcesem!