Fosforan paszowy jednowapniowy

Czym wyróżnia się fosforan paszowy firmy Agsol?

Fosfor i wapń, jak wiadomo, stanowią podstawowy element każdej paszy. Niestety, z doświadczenia wiemy, nie każda pasza jest odpowiednio w te składniki zaopatrzona.

Wysokiej jakości fosforan paszowy, oferowany przez firmę Agsol, doskonale sprawdza się jako uzupełnienie niezbędnych w żywieniu elementów paszy – fosforu i wapnia. Regulując i podnosząc ilość tych dwóch składników w żywieniu zadbasz o to, by Twoja hodowla była zdrowa i zadbana. Ponad 20 lat doświadczenia zaowocowało licznymi i sprawdzonymi kontaktami handlowymi, gwarantującymi wysoką jakość fosforanu i jego atrakcyjną cenę.

Korzyści wynikające ze stosowania fosforanu

Stosowanie fosforanu paszowego niesie za sobą mierzalne korzyści, które odczujesz już po pierwszym miesiącu stosowania. Najogólniej mówiąc, fosforan paszowy pozwoli Ci uniknąć dokuczliwych chorób zwierząt (drobiu, trzody, bydła). Chorób pojawiających się zarówno w okresie wzrostu, jak i w okresie późniejszym. Dzięki swoim właściwościom pozytywnie wpływa na budulec kośćca i zębów, skutecznie zmniejszając liczbę zachorowań i wizyt weterynarza. Dodatkowym atutem, jakie niesie komponent, jest poprawa przemian biochemicznych, czyli pozytywne oddziaływanie na ogólny stan zdrowia trzody. Co więcej, oferowany przez firmę Agsol fosforan jednowapniowy zapobiega wystąpieniu krzywicy i osteoporozy! Zostało to przebadane i zweryfikowane! Łamliwość kości nie grozi Twojej hodowli!

Stosując nasz fosforan masz pewność, że dobrze dbasz o stan zdrowia Twoich zwierząt, niwelujesz najpopularniejsze zagrożenia chorobowe. Fosfor i wapń, to najważniejsze elementy, składniki pożywienia. Pamiętaj, już po pierwszym miesiącu stosowania odczujesz różnicę! Fosforan jednowapniowy sprawi, że Twoje zwierzęta (trzoda, drób, bydło) będą zdrowsze.

Zapytania / Zamówienia telefoniczne

tel. 41-376-53-40 wew.1

tel. kom. 601 534 883

tel. kom. 601 494 943

tel. kom. 737 833 743

 

Jak wygląda dostawa?

Opakowanie

Worki 25kg

Big-bag 1000kg

24h / 48h

Dostawa nawet w 24h od zamówienia.

Powiadomienie sms

Powiadomienie sms o wysyłce towaru wraz z numerem przewozowym. (Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu dostawy).

Dostawa na terenie całej Polski

Dostarczamy towar na terenie całego kraju, nie zależnie od lokalizacji.

Podobne produkty