Kreda pastewna

Czym wyróżnia się kreda pastewna firmy Agsol?

Oferowana przez naszą firmę kreda pastewna  cechuje się wysoką jakością i naturalnością. Produkt jest bardzo dobrze strawny. Pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu kostnego, mięśniowego i nerwowego. Reguluje ph przewodu pokarmowego zwierząt. W naszej ofercie kreda paszowa występuje w trzech frakcjach:

  • miałka,
  • średnia 0,8 – 1,0 mm,
  • gruba 1,0 – 2,0 mm.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy śmiało powiedzieć, że wyselekcjonowaliśmy najlepszych kontrahentów, dostarczających nam odpowiedni produkt w odpowiedniej cenie.

Parametry

Wapń 38-39%

Korzyści ze stosowania kredy pastewnej

Stosowanie kredy pastewnej w paszy niesie za sobą szereg mierzalnych korzyści. Po pierwsze, pozytywnie wpływa na zdrowie i kondycję zwierząt w każdym wieku, szczególnie w okresie wzrostu. Po drugie, uzupełnia zapotrzebowanie na wapń, chroni kości Twoich zwierząt. Tym samym zapobiegając osteoporozie oraz krzywicy. Po trzecie, reguluje ph przewodu pokarmowego. Po czwarte, korzystnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu, przede wszystkim układu nerwowego, kostnego jak i mięśniowego.

Zastosowanie

Kreda pastewna ma bardzo szerokie zastosowanie. Pozytywnie wpływa na zdrowie wszystkich zwierząt gospodarskich. W przypadku niosek wpływa na twardość oraz gładkość skorupek jaj. Inne zwierzęta ochrania przez niebezpiecznymi i dokuczliwymi chorobami. Zadbaj, by oferowana przez Ciebie pasza była pełnowartościowa!

Zapytania / Zamówienia telefoniczne

tel. 41-376-53-40 wew.1

tel. kom. 601 534 883

tel. kom. 601 494 943

tel. kom. 737 833 743

 

Jak wygląda dostawa?

Opakowanie

Worki – Miałka –  30kg (Na palecie 1050kg)

Worki – Pozostał frakcje – 25kg (Na palecie 1000kg)

24h / 48h

Dostawa nawet w 24h od zamówienia.

Powiadomienie sms

Powiadomienie sms o wysyłce towaru wraz z numerem przewozowym. (Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu dostawy).

Dostawa na terenie całej Polski

Dostarczamy towar na terenie całego kraju, nie zależnie od lokalizacji.

Podobne produkty