Śruta Sojowa HI PRO

Czym wyróżnia się śruta sojowa od firmy Agsol?

Oferta firmy obejmuje wysokiej jakości (nie zbryloną) poekastrakcyjną paszową śrutę sojową HI PRO z obłuszczonych nasion Soi. Na rynku wyróżnia ją wysoka zawartość bardzo dobrze strawnego białka (minimum 46%) bogatego w aminokwasy, obecność tłuszczu o korzystnym składzie tłuszczowym (około 2%) oraz wielu sadników mineralnych, witamin. Na tak wysoką zawartość w składzie białka wpływ ma to, że nasza śruta produkowana jest z obłuszczonych nasion soi , oraz dodatkowo poddawana jest procesowi ekstrakcji. Od ponad 20 lat oferujemy hodowcom śrutę sojową w atrakcyjnej cenie. Jest to możliwe dzięki zdobytym kontaktom i doświadczeniu. Jesteśmy przekonani, że to właśnie nasza śruta przyczyni się do poprawy wyników Państwa hodowli .

Parametry

Białko 46%
Wilgotność 4%
Tłuszcz 2%
Włókno 4%
Energia Drób 2292 kcal/kg
Energia Trzoda 2319 kcal/kg

Korzyści ze stosowania śruty sojowej

Śruta sojowa stanowi najcenniejsze źródło białka roślinnego. Dzięki swojej przyswajalności bardzo korzystnie wpływa na rozwój i zdrowotność stada. Ponadto, stosujący produkt hodowcy są świadkami dynamicznego przyrostu masy zwierząt, już po kilku tygodniach stosowania. Produkt zawiera wiele cennych witamin i substancji wspomagających ich przyswajanie, dzięki czemu poprawie ulega również zdrowość stada. Stosowanie śruty sojowej niesie za sobą również oszczędności – pasza cechuje się wysoką strawnością.

Jak produkowana jest nasza śruta sojowa?

Śruta sojowa powstaje z wysokiej jakości obłuszczonych ziaren soi. Ziarna te poddawane są procesowi ekstrakcji, podczas którego wyodrębniany jest z nich olej sojowy.

Zastosowanie

Śruta sojowa, z racji swojego pozytywnego wpływu i dużej przyswajalności, znajduje bardzo szerokie zastosowanie. Stosowana jest, jako pasza dla drobiu, trzody chlewnej oraz bydła.

Zapytania / Zamówienia telefoniczne

tel. 41-376-53-40 wew.1

tel. kom. 601 534 883

tel. kom. 601 494 943

tel. kom. 737 833 743

 

Jak wygląda dostawa?

Opakowanie

Worki 40kg

Big-bag 1000kg

Luz ok 25 000kg

24h / 48h

Dostawa nawet w 24h od zamówienia.

Powiadomienie sms

Powiadomienie sms o wysyłce towaru wraz z numerem przewozowym. (Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu dostawy).

Dostawa na terenie całej Polski

Dostarczamy towar na terenie całego kraju, nie zależnie od lokalizacji.

Podobne produkty