Śruta Sojowa HI PRO

Czym wyróżnia się śruta sojowa od firmy Agsol?

Oferta firmy obejmuje wysokiej jakości (nie zbryloną) poekastrakcyjną paszową śrutę sojową HI PRO z obłuszczonych nasion Soi. Na rynku wyróżnia ją wysoka zawartość bardzo dobrze strawnego białka (minimum 46%) bogatego w aminokwasy, obecność tłuszczu o korzystnym składzie tłuszczowym (około 2%) oraz wielu sadników mineralnych, witamin. Na tak wysoką zawartość w składzie białka wpływ ma to, że nasza śruta produkowana jest z obłuszczonych nasion soi , oraz dodatkowo poddawana jest procesowi ekstrakcji. Od ponad 20 lat oferujemy hodowcom śrutę sojową w atrakcyjnej cenie. Jest to możliwe dzięki zdobytym kontaktom i doświadczeniu. Jesteśmy przekonani, że to właśnie nasza śruta przyczyni się do poprawy wyników Państwa hodowli .

Parametry

Białko 46%
Wilgotność 4%
Tłuszcz 2%
Włókno 4%
Energia Drób 2292 kcal/kg
Energia Trzoda 2319 kcal/kg

Korzyści ze stosowania śruty sojowej

Śruta sojowa stanowi najcenniejsze źródło białka roślinnego. Dzięki swojej przyswajalności bardzo korzystnie wpływa na rozwój i zdrowotność stada. Ponadto, stosujący produkt hodowcy są świadkami dynamicznego przyrostu masy zwierząt, już po kilku tygodniach stosowania. Produkt zawiera wiele cennych witamin i substancji wspomagających ich przyswajanie, dzięki czemu poprawie ulega również zdrowość stada. Stosowanie śruty sojowej niesie za sobą również oszczędności – pasza cechuje się wysoką strawnością.

Jak produkowana jest nasza śruta sojowa?

Śruta sojowa powstaje z wysokiej jakości obłuszczonych ziaren soi. Ziarna te poddawane są procesowi ekstrakcji, podczas którego wyodrębniany jest z nich olej sojowy.

Zastosowanie

Śruta sojowa, z racji swojego pozytywnego wpływu i dużej przyswajalności, znajduje bardzo szerokie zastosowanie. Stosowana jest, jako pasza dla drobiu, trzody chlewnej oraz bydła.

Cena śruty sojowej

Cena śruty sojowej uzależniona jest od jej giełdowych notowań, oraz aktualnego kursu walut. Po aktualne ceny zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Aby poznać aktualne prognozy cen śruty sojowej, zachęcamy do lektury zakładki prognozy.

Zapytania / Zamówienia telefoniczne

tel. 41-376-53-40 wew.1

tel. kom. 601 534 883

tel. kom. 601 494 943

tel. kom. 737 833 743

 

Jak wygląda dostawa?

Opakowanie

Worki 40kg

Big-bag 1000kg

Luz ok 25 000kg

24h / 48h

Dostawa nawet w 24h od zamówienia.

Powiadomienie sms

Powiadomienie sms o wysyłce towaru wraz z numerem przewozowym. (Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu dostawy).

Dostawa na terenie całej Polski

Dostarczamy towar na terenie całego kraju, nie zależnie od lokalizacji.

Podobne produkty