Wysłodki buraczane (suche) NON GMO

Dlaczego wysłodki buraczane  suche (NON GMO) od firmy Agsol?

Firmy Agsol prowadzi sprzedaż bardzo dobrych jakościowo wysłodków buraczanych NON GMO (suchych), poddanych procesowi konserwacji, tj. suszeniu dzięki czemu znacznie wydłuża się ich przydatność do użycia (nawet 2 lata). Oferujemy w zależności od potrzeb wysłodki melasowane jak i nie melasowane, oraz granulowane.

Wysłodki melasowane i niemalesowane

Oferujemy wysłodki buraczane melasowane i niemelasowane. Jeden i drugi rodzaj wysłodków różni przede wszystkim zawartość melasy. Melasowane, jak sama nazwa wskazuje, to mieszanka ok. 65 % wysłodków i 35% melasy. Melasa stanowi uboczny produkt przemysłu cukrowniczego. Ma kosystencję gęstą i lepką, brązową barwę, z wyczuwalnym zapachem karmelu. Ze wzgledu na wysoką zawartość cukrów (zawiera ok. 60 – 70% sacharozy, która łatwo ulega fermentacji w żwaczu), pasza ta doskonale uzupełnia dawki zawierające w swym składzie białko ulegające szybkiemu rozkładowi w żwaczu.

Parametry (niemelasowane)

Sucha masa min. 86%
Cukier max. 10%
Białko surowe 11,33%
Popiół max 7%
Rozmiar granuli 10mm (+/- 7%)

Skład wysłodków buraczanych

Wysłodki buraczane w największym stopniu składają się z węglowodanów. W dużej ilości są to polisacharydy strukturalne takie jak celuloza, hemiceluloza, pektyny, ligniny. Pektyny są fermentowane w żwaczu szybciej niż celuloza czy hemiceluloza, ale wolniej niż skrobia. Dzięki temu wysłodki nie stanowią zagrożenia subkliniczną kwasicą żwacza, a dostarczają stosunkowo szybkiej energii dla bakterii w żwaczu. Zawartość włókna w wysłodkach stanowi około 21%. Dodatkowo znajdują się w nich niewielkie ilości tłuszczu, oraz znikome fosforu i sodu, przy stosunkowo wysokiej zawartości wapnia. Wysłodki buraczane są dość bogate w lizynę. Niewielka ilość cukru pozostająca w wysłodkach pomaga we właściwym przebiegu zakiszania.

Wysłodki buraczane NON GMO (nie modyfikowane genetycznie)

Oferowane przez nas wysłodki buraczane są nie modyfikowane genetycznie. Poniżej prezentujemy sprawozdanie z badań naszych wysłodków potwierdzające, że nasze wysłodki są wolne od GMO. (GMO – podwójny screening).

młóto-wysłodki-non-gmo

Cena wysłodków

Wysłodki buraczane są produktem sezonowym, przez co cena mocno uzależniona jest terminu zakupu. Po atrakcyjne ceny zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub skorzystania z formularza zapytania ofertowego.

Jak powstają?

Wysłodki buraczane NON GMO powstają w procesie wyługowania cukrów z buraków cukrowych. Tworzą je rozdrobnione buraki cukrowe, poddane procesowi konserwacji (np. suszeniu).

Zapytania / Zamówienia telefoniczne

tel. 41-376-53-40 wew.1

tel. kom. 601 534 883

tel. kom. 601 494 943

tel. kom. 737 833 743

 

Jak wygląda dostawa?

Opakowanie

Worki 40kg

Big-bag 1000kg

Luz ok 25 000kg

24h / 48h

Dostawa nawet w 24h od zamówienia.

Powiadomienie sms

Powiadomienie sms o wysyłce towaru wraz z numerem przewozowym. (Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu dostawy).

Dostawa na terenie całej Polski

Dostarczamy towar na terenie całego kraju, nie zależnie od lokalizacji.

Podobne produkty