Makuch rzepakowy

Czym wyróżnia się nasz makuch rzepakowy?

Makuch rzepakowy oferowany przez firmę Agsol to źródło wysokiej jakości składników pokarmowych takich jak:  białko o dobrym składzie aminokwasowym (bogate źródło aminokwasów siarkowych – metionina i treonina), oraz tłuszcz – łatwo dostępnej energii. Wyróżnia go znaczna obecność bardzo cennych nienasyconych kwasów tłuszczowych, głównie linolowego. (Kwas ten pełni wiele istotnych funkcji w organizmie, lecz nie jest przez niego produkowany, w związku z czym jego dostarczenie wraz z pokarmem jest bardzo istotne). Od wielu  lat dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości śruty, oraz makuchy paszowe, dzięki czemu posiadamy wyselekcjonowaną grupę producentów gwarantujących towar o bardzo dobrych parametrach, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów i ich sukces w hodowli. Najlepszym wyznacznikiem wysokiej jakości naszego makuchu rzepakowego jest jego piękna barwa, zaprezentowana na zdjęciach poniżej.

Dlaczego warto stosować makuch rzepakowy?

Dzięki zastosowaniu makuchu rzepakowego w paszy można osiągnąć szereg korzyści. Przede wszystkim dostarcza on wysokiej jakości białko, którego skład aminokwasowy jest bardzo korzystny, co przekłada się na poprawę wyników produkcyjnych (szybsze przyrosty). Dzięki dużej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych (kwasu linilowego) stosując nasz makuch rzepakowy przyczyniasz się do poprawy metabolizmu tłuszczów, oraz wspierasz działanie układu odpornościowego, którego poprawne działanie pozwoli uniknąć wielu problemów ze zdrowiem stada. (Miejsze koszty weterynaryjne to oszczędności w Twoim portfelu).

Pochodzenie

W sprzedaży posiadamy makuch rzepakowy pochodzenia Polskiego, oraz Ukraińskiego.

Cena makuchu rzepakowego

Cena naszego makuchu uzależniona jest od przede wszystkim od zamawianej ilości, formy transportu (luz, worki, big-bagi), pochodzenia (Polska, Ukraina), oraz aktualnej sytuacji na giełdzie. Po aktualne ceny zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Zapytania / Zamówienia telefoniczne

tel. 41-376-53-40 wew.1

tel. kom. 601 534 883

tel. kom. 601 494 943

tel. kom. 737 833 743

 

Jak wygląda dostawa?

Opakowanie

Worki 40kg

Big-bag 1000kg

Luz ok 25 000kg

24h / 48h

Dostawa nawet w 24h od zamówienia.

Powiadomienie sms

Powiadomienie sms o wysyłce towaru wraz z numerem przewozowym. (Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu dostawy).

Dostawa na terenie całej Polski

Dostarczamy towar na terenie całego kraju, nie zależnie od lokalizacji.

Podobne produkty