Olej słonecznikowy

Zadaniem oleju słonecznikowego jest natłuszczenie paszy i dostarczenie jej niezbędnej energii. Cechą charakterystyczną produktu jest duża obecność cennego składnika, jakim jest kwas linolowy. Składnik ten bardzo pozytywnie i istotnie wpływa na wielkość jaj u niosek, dlatego jest chętnie stosowany przez hodowców drobiu. Co więcej, w oleju znajduje się wiele witamin, takich jak A, D, E, K.

Czym wyróżnia się olej słonecznikowy firmy Agsol?

Firma Agsol specjalizuje się w sprzedaży olejów paszowych, w związku z czym może zagwarantować wysoką jakość oferowanego produktu oraz konkurencyjną cenę. Dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu w obrocie tym surowcem, firma wypracowała kontakty i wyselekcjonowała odpowiednich partnerów. Kupując nasz olej słonecznikowy otrzymujesz źródło zdrowej energii dla Twojego stada! A do tego bombę witaminową zapewniającą lepsze zdrowie Twojej hodowli.

Korzyści ze stosowania oleju słonecznikowego

Hodowca, stosując systematycznie olej słonecznikowy, jest świadkiem pozytywnych, wymiernych zmian dotyczących zwierząt. Przede wszystkim, z racji wyższej energetyczności paszy, odnotowuje większe przystosty zwierząt. Pasza, z kolei, jest dużo chętniej zjadana przez zwierzęta, ma lepszy smak i konsystencję. Dodatkowym atutem jest również niższe zużycie mieszkanki, dające wymierne oszczędności każdemu hodowcy.

Już dziś skontaktuj się z działem sprzedaży i zapytaj o atrakcyjną cenę naszego oleju! Zwiększ atrakcyjność swojej paszy, zmniejsz jej zużycie!

Zapytania / Zamówienia telefoniczne

tel. 41-376-53-40 wew.1

tel. kom. 601 534 883

tel. kom. 601 494 943

tel. kom. 737 833 743

 

Jak wygląda dostawa?

Opakowanie

Paletopojemnik 1000l

Luz ok 22 tony

24h / 48h

Dostawa nawet w 24h od zamówienia.

Powiadomienie sms

Powiadomienie sms o wysyłce towaru wraz z numerem przewozowym. (Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu dostawy).

Dostawa na terenie całej Polski

Dostarczamy towar na terenie całego kraju, nie zależnie od lokalizacji.

Podobne produkty