Śruta słonecznikowa  NON GMO

Czym wyróżnia się śruta słonecznikowa od firmy Agsol?

Dostawca śruty słonecznikowej został wybrany w drodze starannej selekcji, dlatego możemy pochwalić się wyjątkowo dobrym składem produktu. Śruta importowana jest z Ukrainy, dzięki czemu możemy pochwalić się jej bardzo dobrym parametrami – zawiera około 36% białka.   Warto również nadmienić, że produkt nie jest modyfikowany genetycznie!

Parametry

Białko ogólne 36%

Włókno max 22%

Wilgotność 12%

Korzyści ze stosowania śruty słonecznikowej

Zastosowanie śruty słonecznikowej, niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim kwestia finansowa, czyli dość spore oszczędności. Ale również zauważalnie szybszy przyrost masy zwierząt i lepsze spożycie paszy. Trzeba także zauważyć, że zwierzęta otrzymują łatwo strawne białko, co również wpływa korzystnie na ich rozwój.

Jak produkowana jest nasza śruta słonecznikowa?

Śruta słonecznikowa powstaje z wysokiej jakości nasion słonecznika, z których podczas ekstrakcji wydobywa się olej słonecznikowy. Oferowany przez naszą firmę produkt pochodzi z Ukrainy, od producentów posiadających bardzo dobre jakościowo nasiona słonecznika. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość śruty.

Śruta słonecznikowa NON GMO (nie modyfikowana genetycznie)

Oferowana przez nas śruta słonecznikowa jest nie modyfikowana genetycznie. Poniżej prezentujemy sprawozdanie z badań naszej śruty potwierdzające, że jest wolna od GMO. (GMO – potrójny screening).

Zastosowanie

Śruta słonecznikowa jest tańszym, częściowym zamiennikiem śruty sojowej. Hodowcy muszą jednak pamiętać, że nie może stanowić całościowego zamiennika ze względu na większą zawartość włókna. Śruta stosowana jest przede wszystkim w paszach przeznaczonych dla bydła oraz dla trzody.

Zapytania / Zamówienia telefoniczne

tel. 41-376-53-40 wew.1

tel. kom. 601 534 883

tel. kom. 601 494 943

tel. kom. 737 833 743

 

Jak wygląda dostawa?

Opakowanie

Worki 40kg

Big-bag 1000kg

Luz ok 25 000kg

24h / 48h

Dostawa nawet w 24h od zamówienia.

Powiadomienie sms

Powiadomienie sms o wysyłce towaru wraz z numerem przewozowym. (Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu dostawy).

Dostawa na terenie całej Polski

Dostarczamy towar na terenie całego kraju, nie zależnie od lokalizacji.

Podobne produkty